Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 lutego 2020r. g.16:00 I Liga 2019/20 13 100 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska2411PrzegranaSAN Jarosław3216Zwycięstwo Zgoda Ruda ŚląskaSAN Jarosław 1 lutego 2020r. 24 – 32 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # […]
KS Zgoda Ruda Śląska — MKS San Jarosław
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 lutego 2020r. | g.16:00 | I Liga | 2019/20 | 13 | 100 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 24 | 11 | Przegrana |
SAN Jarosław | 32 | 16 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda ŚląskaSAN Jarosław
24 - 32Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kawalec Karolina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
14 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Krzysteczko Martyna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Nawrocka Daria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Zioła Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zwierko Katarzyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 13 | 33 | 24 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Trener A: Płatek Marek
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
SAN Jarosław
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baran Edyta | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
5 | Bartuzel Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2 | Brzozowska Izabela | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
99 | Dziura Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gałat Katarzyna | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
22 | Kostuch Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Kubisztal Sabina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Kucajda Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Ochońska Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ochońska Bogna | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
55 | Pazdro Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Płachta Karolina | Rozgrywająca | 1 | 9 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Stachowicz Kamila | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Zięba Andżelika | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 39 | 32 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Trener A: Rybak Łukasz
Trener B: Kubisztal Michał
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Kret Marcin (Kraków) Świętek Szymon (Kraków) | Wojtyczka Grzegorz (Chorzów) Zubek Marcin (Bytom) | Szumański Ireneusz (Niewiesze) |